09382828645
021-22604432

پرینتر سه بعدی لباس

پرینت سه بعدی لباس

پرینتر سه بعدی لباس

تکنولوژی پرینت سه بعدی لباس

بازیافت لباس های قدیمی به لباس های جدید بدون نیاز به بازدید از فروشگاه

پرینت سه بعدی لباس در خانه میتواند تا سال ۲۰۵۰ به حقیقت بپیوندد.

پرینتر سه بعدی لباس

پرینتر سه بعدی لباس

تولیدات لباس کنونی پر از اتلاف است و فضای بسیار زیادی را اشغال می کند . این مشکل بزرگی است زمانی که پیش بینی می شود ۷۵% جمعیت روی زمین تا ۴۰ سال آینده در شهر ها ساکن می شوند در صورتی که فضا در حال حاضر نیز بسیار با ارزش است ولی زمانی که این مهاجرت رخ دهد فضا می تواند با ارزش ترین چیز باشد .  به همین دلیل است که پرینتر لباس جاشوا هریس به تازگی کشش زیادی بدست آورده است . محوریت ایده ی او مفهوم تغذیه دستگاه توسط لباس های کهنه شماست . سپس می توانید از آن ماده استفاده کنید و به سرعت لباس دیگری که مد نظرتان است را پرینت کنید .

با پیشرفته تر شدن پرینت سه بعدی ، ممکن است که قادر به خرید کارتریج مواد از برند تجاری مورد علاقه خود مانند نایک شوید ، آنرا درون دستگاه قرار می دهید و جذاب ترین احناس فصل را پرینت می کنید.

پرینت سه بعدی لباس

پرینت سه بعدی لباس

نکته ی دیگری که این تکنولوژی را جذاب می کند تاثیرات محیط زیستی آن است . لباس های مورد علاقه شما ممکن است تنها یک یا دو سال مورد استفاده قرار گیرند و سپس به دور انداخته شوند به علاوه آنکه در وهله اول هزینه زیادی صرف تولید و حمل و نقل آن می شود .

توانی آنکه به معنی واقعی کلمه لباس های خود را در خانه پرینت کنید جلوی هزینه های اضافی حمل و نقل و هزینه های کارخانه ها ی مرتبط با لباسی که می خرید را می گیرد . نه تنها این موضوع صرفه جویی در پول شماست بلکه کمک به محیط زیست نیز می تواند باشد ترکیبی که به ندرت می توان امروزه شنید .

پرینتر سه بعدی لباس

پرینتر سه بعدی لباس