09382828645
021-22604432

پرینتر سه بعدی Zmorph SX

پرینتر سه بعدی

فروش پرینتر سه بعدی ZMORPH

مدل SX 2.0

پرینتر سه بعدی zmorph

پرینتر سه بعدی zmorph

شرکت zmorph در تابستان امسال آخرین مدل پرینتر سه بعدی هوشمند و صنعتی خود را به بازار ارائه کرد و توانست با استفاده از نوآوری مهندسان خود و به کارگیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا پرینتر سه بعدی جدید خود را در مدل SX 2.0 به بازار ارائه دهد.در این پرینتر سه بعدی از آخرین و به روز ترین تجهیزات دقیق صنعتی استفاده شده و توانسته فاصله معنا داری را از لحاظ کیفیت پرینت سه بعدی با دیگر دستگاه ها ایجاد کند.بعد سوم به عنوان نماینده رسمی این شرکت در ایران این پرینتر سه بعدی مجهز را به شما طراحان و صاحبان صنایع عرضه نموده و شما میتوانید از تمام خدمات پس از فروش و گارانتی رسمی پرینتر سه بعدی در این ایران بهره مند شوید.

شما دوستان محترم بعد از خرید از این شرکت از تمام خدمات زیر جهت استفاده کامل از دستگاه پرینتر سه بعدی خود به صورت رایگان بهره مند خواهید شد و از پشتیبانی این شرکت در تمام وراحل استفاده نمایید.گارانتی این دستگاه ها یک ساله بوده و قابل تمدید همانند شرکت Zmorph می باشد.تمام این آموزش ها برای دو نفر که خریدار معرفی می کند ارائه می شود.

پرینتر سه بعدی zmorph

پرینتر سه بعدی zmorph

  • آموزش کامل کار با پرینتر سه بعدی برای
  • آموزش ابتدایی طراحی در محیط Solid work
  • دوره آموزش ساخت قابل با سیلیکون
  • آموزش اسکن با اسکنر سه بعدی
  • آموزش تغیرات در فایل اسکن سه بعدی
  • آموزش ساخت قطعات با استحکام بالا جهت استفاده مستقیم در صنعت و دستگاه ها
  • آموزش ساخت مجسمه سردیس و تندیس انسان
  • آموزش کامل کار با نرم افزار دستگاه جهت کد کردن طرح با مشخصات خاص
  • پشتیبانی کامل تیم فنی و مهندسی
  • و ….
پرینت سه بعدی ماکت

پرینت سه بعدی ماکت

 

قابلیت تبدیل شدن به CNC سه محوره،دستگاه برش لیزر،دستگاه تزریق شکلات و تزریق سرامیک تنها با با تعدیض نازل دستگاه به راحتی امکان پذیر است و می توانید پرینتر سه بعدی همه کاره ای در اختیار داشته باشید.در ادامه تغیرات و تجهیزات بکار رفته در مدل جدید این پرینتر جهت آشنایی شما توضیح داده شده است.

حکاکی با پرینتر سه بعدی

حکاکی با پرینتر سه بعدی

فرز پرینتر سه بعدی

فرز پرینتر سه بعدی

 

پرینتر سه بعدی Zmorph

پرینتر سه بعدی Zmorph  دستگاهی با دقت و کارایی یک دستگاه صنعتی بوده که دارای ویژگی ها و امکانات متنوعی در صنعت نمونه سازی بوده و با امکانات خود و قابلیت های خود طیف وسیعی از امکانات را در اختیار کاربر خود قرار می دهد. شرکت سازنده این دستگاه که در لهستان فعالیت می نماید با تیم مهندسی و پشتیبانی وسیع خود در سراسر دنیا عرضه میکند.شرکت بعد سوم ارائه دهنده خدمات رسمی پشتیبانی و فروش فعالیت می کند.

تول هد پرینتر سه بعدی

تول هد پرینتر سه بعدی

 

ویژگی هایی که این پرینتر سه بعدی را نسبت به نمونه های دیگر متمایز می کند

پرینتر zmorph دارای نمایندگی رسمی در ایران می باشد و کلیه خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش مطابق شرکت zmorph در ایران ارائه می شود.

متاسفانه ورود پرینتر های بی کیفیت باعث شده تا خریداران این دستگاه ها نتوانند پرینتی با کیفیت قابل قبول ارائه دهند و در بسیاری از موارد کارایی مناسب را از دستگاه بگیرند.

پرینتر سه بعدی zmorph ساخت کشور لهستان،پیشگام در ساخت دستگاه های صنعتی با کیفیت مورد تائید اروپا بوده و از کیفیت بسیار بالا در ساخت بهره میبرد که هزینه نگهداری از این دستگاه ها را به حداقل ممکن رسانده.قطعات با کیفیت،ساخت دقیق ،شکل مثلثی این دستگاه(پایدار ترین شکل هندسی)، استپ موتور های با دقت بالا،کاور حرارتی جهت پرینت با مواد ABS،پشتیبانی از نازل ۰٫۲ میلیمتر برای پرینت های دقیق،پشتیبانی نرم افزاری شرکت zmorph جهت کد کردن فایل ها که نرم افزار قدرتمند voxelizer را در اختیار کاربران قرار داده از جمله مواردی هستند که پرینتر سه بعدی zmorph را نسبت به بقیه پرینترهای سه بعدی شاخص می نماید.

قبل از انتخاب میتوانید یک نمونه پرینت شده با پرینتر سه بعدی Zmorph را به رایگان دریافت کنید.

انواع ابزارها

لیزر پرینتر سه بعدی ZMORPH

کاربر دستگاه می تواند با تعویض سری دستگاه و انتخاب حالت lazer toolhead در دستگاه از لیزر دستگاه جهت حکاکی و برش بر روی انواع مواد (چرم-چوب-پلکسی با ضخامت تعریف شده و .. ) استفاده نمود.

سری لیزر پرینتر سه بعدی

سری لیزر پرینتر سه بعدی

 

حگاگی لیزر

حگاگی لیزر

 

نازل با دو ورودی

این نازل که یکی از جدید ترین نازل های zmorph می باشد این قابلیت را دارد که  هم زمان ۲ نوع فیلامنت را در هد خود قرار دهد و بسته به نوع طراحی و در خواست کاربر از این دو نوع فیلامنت استفاده نماید. در این ابزار شما می توانید از دو نوع فیلامنت مختلف یا دو رنگ فیلامنت استفاده نمایید.

تول هد پرینتر سه بعدی

تول هد پرینتر سه بعدی

 

مدل zmorph 2.0 S

ساخت کشور لهستان

ما این افتخار را داریم که به عنوان نماینده رسمی این شرکت چیزی فراتر از یک پرینتر سه بعدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.این دستگاه اروپایی با بالاترین استانداردهای روز دنیا هم اینک در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته تا بتوانند ایده ها و طرح های خود به واقعیت تبدیل نمایند و در پیشرفت صنعت و فعالیت های خود از آن استفاده نمایند.

قابلیت تبدیل به CNC،برش لیزر،تزریق شکلات و … امکانات وسیعی را در اختیار کاربر قرار میدهد که این پرینتر سه بعدی را بیش از یک دستگاه برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.

فرز پرینتر سه بعدی

فرز پرینتر سه بعدی

حکاکی با پرینتر سه بعدی

حکاکی با پرینتر سه بعدی

تکنولوژی فیدبک پوزیشن

در مدل های قبلی در صورت اعمال نیروی مکانیکی تول هد جابه جا شده و در مسیر دیگری قرار می گرفت . اما در پرینتری سه بعدی ZMORPH مدل SX با وجود تکنولوژی فیدبک پوزیشن امکان این دست از خطاها حذف شده است و دستگاه همواره از موقعیت صحیح خود مطلع است.

فرآیند فیدبک پوزیشن

فرآیند فیدبک پوزیشن

 

فروش پرینتر سه بعدی

خدمات پرینت سه بعدی، مدل سازی سریع، ماکت سازی

خدمات مدل سازی سریع ، پرینت سه بعدی ، چاپگر سه بعدی

مدل سازی بوسیله پرینتر سه بعدی، پرینتر سه بعدی صنعتی

نمونه سازی بوسیله پرینتر ۳ بعدی ، پرینت سه بعدی قطعه

خدمات ۳D Printer ، سرویس ۳D printer،خدمات پرینت سه بعدی

ساخت ماکت با پرینتر سه بعدی

ساخت مجسمه با پرینتر سه بعدی

پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی