09382828645
021-22604432

همکاری پرینت سه بعدی Formlabs و ژیلت

همکاری ژیلت و Formlabs

همکاری پرینت سه بعدی Formlabs و ژیلت

همکاری شرکت ژیلت با شرکت  Formlabs  برای پرینت سه بعدی دسته های تیغ های خودتراش

کمپانی مشهور ژیلت در حال همکاری با شرکت پرینتر سه بعدی Formlabs برای ساخت طرح جدید دسته های تیغ های خودتراش به کمک پرینتر سه بعدی است . این پروژه با این هدف انجام می شود که مصرف کنندگان این تیغ ها با توجه به مشخصات فیزیکی دست خود بتوانند دسته ای برای تیغ اصلاح خود داشته باشند .

همکاری ژیلت و Formlabs

همکاری ژیلت و Formlabs

پرینتر سه بعدی Formlabs

سال گذشته شرکت پرینتر سه بعدی Formlabs از دستگاه جدید خود Form Cell رو نمایی کرد. دستگاهی که قابلیت های ساخت و تولید پرینتر سه بعدی Formlabs2 را افزایش داده است .این پرینتر سه بعدی به نظر می رسد که کمپانی ژیلت را به این فکر انداخته که آنها می توانند با توجه به نیازهای مشتریان خود ، دسته های منحصر به فرد بسازند.

اکنون این غول تولیدکننده ی تیغ های اصلاح بصورت رسمی اعلام کرده است که برای انجام این پروژه با شرکت پرینتر سه بعدی Formlabs همکاری می کند . کمپانی ژیلت برای اجرای این پروژه تنها ۴۸ طرح منحصر به فرد برای دسته های تیغ خود در نظر گرفته است که توسط پرینتر سه بعدی Formlabs2 ساخته شده اند . مشتریان این کمپانی می توانند از بین این ۴۸ طرح پیچیده ، طرح دلخواه خود را انتخاب کنند .همچنین این ۴۸ طرح را می توان در ۷ رنگ مختلف پرینت سه بعدی کرد . رنگ هایی نظیر قرمز ، مشکی ، آبی ،سفید، سبز،خاکستری و کروم .همچنین شما می توانید متن مورد نظر خود را روی دسته های تیغ سفارش دهید .

پرینتر سه بعدی Formlabs

پرینتر سه بعدی Formlabs

امروزه سفارشی سازی در حجم انبوه بواسطه پرینتر سه بعدی به یک واقعیت تبدیل شده است. همچنین پرینتر سه بعدی به طور مستقیم وارد چرخه ی ساخت خیلی از محصولاتی شده است که بصورت روزمره توسط مصرف کنندگان استفاده می شود ولی مصرف کنندگان آن محصولات ممکن است کمترین ارتباط ممکن را با پرینتر سه بعدی در طول عمر خود داشته باشند . این پروژه می توانید یک گام رو به جلوی دیگر به سمت شخصی سازی محصولات در حجم انبوه باشد . این فرآیند فعلا در سطح ایالت متحده ی آمریکا امکان پذیر می باشد. قیمت هریک از این دسته های بین ۱۹ تا ۴۵ دلار می باشد .مدت زمان تحویل آنها نیز بین ۲ تا ۳ هفته می باشد .

پرینت سه بعدی دسته ی تیغ

پرینت سه بعدی دسته ی تیغپ