09382828645
021-22604432

جدیدترین پرینتر سه بعدی فلز شرکت HP

پرینتر سه بعدی فلز

جدیدترین پرینتر سه بعدی فلز شرکت HP

معرفی  پرینتر سه بعدی فلز شرکت HP برای تولید انبوه قطعاتی فلزی

کمپانی HP به تازگی از پرینتر سه بعدی فلز که قابلیت پرینت سه بعدی فلز دارد رو نمایی کرده است . یک مدل پیش رفته در زمینه ی ساخت افزایشی که قابلیت تولید انبوه قطعات از جنس فلز را دارد .از دیگر قابلیت های این پرینتر سه بعدی کاهش هزینه های پرینت سه بعدی در این حوزه می باشد .

در طول سال گذشته تکنولوژی پرینتر سه بعدی تجربه ها متفاوت و مبتکرانه ای نظیر Desktop Metal و  Markforged را شاهد بودیم . هم اکنون پرینتر سه بعدی فلز بیشتر از پیش کارآمد تر و پراهمیت تر است و حالا یکی از برترین تکولوژی های پرینت سه بعدی تیتانیوم به صورت رسمی معرفی شده است .

پرینت سه بعدی فلز

پرینت سه بعدی فلز

 

اکنون در نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساخت سال ۲۰۱۸، شرکت HP  پرینتر سه بعدی متال جت خود را معرفی کرده است. این پرینتر سه بعدی در حال حاضر پیشرفته ترین تکنولوژی پرینت ۳ بعدی فلز می باشد . این دستگاه با قابلیا تولید انبوه قطعات از جنس فلز می باشد و به نسبت هم ردیفان خود هزینه ی پرینت سه بعدی را بصورت چشمگیری کاهش داده است .شرکت HP مدعی است که این دستگاه تا ۵۰ برابر هزینه های پرینت سه بعدی در این زمینه را نسبت به رقیبان خود  کاهش داده است .

پیامدهایی و اثراتی که این دستگاه در صنعت خواهد داشت بسیار وسیع خواهد بود . در تمامی زمینه های صنعتی ، پزشکی و ساختمان سازی میلیارد ها قطعه ی فلزی در طول یک سال  ساخته می شود.دستگاه جدید کمپانی HP در سرعت ، کیفیت و فزینه ی تولید در عصر دیجیتال ، کاربر را به سمت افق ها و راه حل های جدیدی سوق می دهد.

این دستگاه دروازه ای برای ورود به دوره ای جدید در حوزه ی پرینتر های سه بعدی در زمینه ی پرینت سه بعدی فلز خواهد بود.این دستگاه دریچه ای رو به عصر تولید انبوه قطعات فلزی بوسیله ی پرینت سه بعدی فلز خواهد بود.

کمپانی HP در نظر دارد که این پرینتر سه بعدی را کمتر از ۴۰۰  هزار دلار قیمت گذاری کند .

پرینتر سه بعدی فلز

پرینتر سه بعدی فلز

 

پرینتر سه بعدی | پرینت سه بعدی

اسکنر سه بعدی | اسکن سه بعدی

پرینتر ۳ بعدی | پرینت ۳ بعدی