09382828645
021-22604432

پرینت سه بعدی طلاسازی

معرفی پرینتر سه بعدی طلا سازی

یکی از کاربردی ترین صنایع  پرینتر سه بعدی هم اکنون در کشور ما طلاسازی و جواهر سازی می باشد که به دلیل استقبال مصرف کنندگان از این امر هم اکنون شاهد ساخت قطعات می باشیم که در گذشته یا امکان ساخت آن وجود نداشته یا به دلیل سختی قالب هزینه بالایی را برای ساخت طلب می کند.

گروه بعدسوم هم اکنون به عنوان ارائه دهنده خدمات پرینت سه بعدی و فروشنده پرینتر سه بعدی از سال ۱۳۹۴ آماده ارائه خدمات می باشد.

 

پرینتر سه بعدی مخصوص طلاسازی

پرینتر سه بعدی مخصوص طلاسازی

پرینتر سه بعدی چگونه می تواند در طلا سازی استفاده شود؟

در حال حاضر پرینتر سه بعدی  FORMLABS مدل FORM2 با تکنولوژی SLA برای کارهای طلاسازی و کارهای دقیق در این شرکت برای ارائه خدمات و فروش به کارگرفته می شود.

استفاده از مواد مناسب جهت قالب گیری مستقیم(Castable)

پرینت سه بعدی انگشتر

پرینت سه بعدی انگشتر

پرینت سه بعدی SLA

پرینت سه بعدی SLA

پرینت سه بعدی SLA

پرینت سه بعدی SLA

پرینتر سه بعدی و استفاده آن در طلا سازی

در دنیای امروز استفاده از روش های قدیمی مستلزم صرف هزینه و زمان بالا می باشد و از لحاظ اقتصادی توجیه مناسبی ندارد.استفاده از پرینتر سه بعدی در صنعت طلا سازی باعث شده تا طلا سازان و فعالان این صنعت با صرف هزینه خیلی کمتر از گذشته و زمان خیلی کم بتوانند تا قطعه را پس از طراحی به کمک پرینت سه بعدی دقیق و کیفیت پرینت سه بعدی بسیار بالا یعنی ۲۵ میکرون در لایه ها ساخته و از آن مستقیما قالب بگیرند.استفاده از مواد تبخیر شونده در قالب سازی یا همان موم طلا سازی باعث شده نمونه پرینت شده با پرینتر سه بعدی قابلیت قالب گیری مستقیم داشته باشد.

بعد سوم ارائه دهنده خدمات پرینت سه بعدی با دقت بالا و استفاده از تکنولوژی SLA هم اکنون خدمات خود را با استفاده از پرینتر سه بعدی Form2 در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار داده تا بتوانید طرح ها و مدل هایی که بسیار دشوار و در زمان زیادی،به کمک دست ساخته میشود را به راحتی تولید کرده و قالب سازی کنید.

این پرینتر سه بعدی طلا سازی ساخت آمریکا می باشد و از دقت و صافی سطح بالایی برخوردار است.

پرینت سه بعدی مدل های طلاسازی

پرینت سه بعدی مدل های طلاسازی

گروه بعد سوم نیز در زمینه ی ارائه خدمات پرینت سه بعدی با تکنولوژی SLA فعال می باشد.

پرینت سه بعدی SLA

پرینت سه بعدی SLA

پرینت سه بعدی SLA

پرینت سه بعدی SLA