09382828645
021-22604432

پرینت سه بعدی ماکت

ماکت سازی و مدل سازی سریع

گروه ماکت سازی بعد سوم آمادگی خود را جهت ساخت انواع ماکت های معماری با مواد مورد نظر شما عزیزان اعلام می دارد.

شما عزیزان میتوانید از پرینتر سه بعدی برای نمونه سازی سریع استفاده نمایید.با توجه به طرح ، از ترکیب پرینتر سه بعدی با پلکسی در ساخت ماکت اجرایی و دانشجویی میتوان استفاده نمود.امروزه پرینترهای سه بعدی در ساخت ماکت های دقیق و مواردی که امکان ساختن مسقیم با دست و برش لیزر نیست استفاده می شود. گروه بعد سوم با استفاده از پرینترهای سه بعدی در تکنولوژی ها FDM و SLA  با تیم طراحی خود در کلیه خدمات از طراحی تا ماکت سازی در کنار شما عزیزان فعال است.

پرینت سه بعدی ماکت دانشجویی

پرینت سه بعدی ماکت دانشجویی

استفاده از ماکت در پروژه های ساختمانی باعث می شود تا یک دیدی کلی در اختیار کارفرما و عوامل اجرایی قرار گیرد و با بررسی و کنترل ماکت نقطه نظرات خود را مطرح نمایند. همچنین در ماکت سازی این امکان را به شما می دهد که  برای مارکتینگ و بازارفروش پروژه اقدام نمایید و برای معرفی پروژه به خریداران از آن استفاده نمایید.همان طور که مشاهده می کنید استفاده از پرینتر سه بعدی در تمامی زمینه ها در کنار کاربران مختلف بسته به نیازشان قرار گرفته و آماده خدمت رسانی است.

پرینت سه بعدی ماکت دانشجویی

پرینت سه بعدی ماکت دانشجویی

شما عزیزان میتوانید طرح ها و نقشه های خود را برای ما ارسال نمایید و کارشناسان ما  با شما تماس گرفته و شما را جهت انجام پروژه راهنمایی می نمایند.

پرینت سه بعدی ماکت

پرینت سه بعدی ماکت