09382828645
021-22604432

پرینت سه بعدی دوچرخه فیبر کربنی هوشمند

پرینت سه بعدی دوچرخه هوشمند

پرینت سه بعدی دوچرخه فیبر کربنی هوشمند

تکنولوژی پرینت سه بعدی در بسیاری از موارد حمل و نقل را مورد تاثیر قرار میدهد، به خصوص در زمانی که پرینت سه بعدی با تکلونوژی ها و فناوری های جدید ترکیب میشود . با این وجود یک شرکت که به دنبال  مدرن سازی و استفاده از پرینت سه بعدی در حمل و نقل است اقدام به ساخت یک دوچرخه فیبر کربنی با استفاده از پرینت سه بعدی کرده است.شرکت AREVO به تازگیاقدام به ساخت یک دوچرخه با استفاده از پرینت سه بعدی و فیبر کربن کرده است. ساخت این دوچرخه با ترکیب نرم افزار،رباتیک،دانش ماشین سازی و مواد ترموپلاستیک است.

ابن دو چرخه پرینت سه بعدی شده دارای ویژگی های است که در اینجا به آنها اشاره میکنیم. شرکت AREVO، با همکاری با یک شرکت خودروساز (OESCHLER) از یک گیربکس اتوماتیمک برای دوچرخه های فیبرکربنی پرینت سه بعدی شده خود استفاده میکند.به علاوه این دوچرخه پرینت سه بعدی شده ویژگی هایی مانند قابلیت اتصال به بلوتوث و اتصال به گوشی هوشمند را دارا میباشد.این ویژگی ها باعث میشود تا کاربر بتواند اطلاعات مربوط به عمر باتری این دوچرخه هوشمند ،داده های مربوط به سرعت،مکانیابی و مسافت یابی را بررسی کند.

مدیر شرکت خودرو سازی (OESCHLER) در مصاحبه ای اعلام میکند که این شرکت قصد دارد برای تولید دوچرخه های هوشمند با استفاده پرینت سه بعدی و فیبرکربن با شرکت AREVO  همکاری کند.او میگوید:با همکاری باAREVO قادر خواهیم بود تولید بدنه های فیبر کربن پرینت سه بعدی شده سفارشی را در زمان کمتر و هزینه کمتر و اثرات زیست محیطی کمتر، افزایش دهیم، . “

پرینت سه بعدی دوچرخه هوشمند

پرینت سه بعدی دوچرخه هوشمند

پرینت سه بعدی دوچرخه هوشمند

جیم میلر، مدیر عامل شرکت AREVO، گفت: ما یک الگوی جدید برای ساخت استفاده کردیم که مارا قادر میسازدکه محصولات خود را با ترکیب با تکلونوژی و پیشرفت های نرم افزارهای دینامیکی و اتوماسیون صنعتی تولید کنیم،ساخت و توسعه این دوچرخه های هوشمند فیبر کربنی که توسط پرینت سه بعدی ساخته شده اند نشان میدهد که با استفاده پرینت سه بعدی میتوان با هزینه بسار کم ، سرعت بسیار بالاو بومی سازی مراحل ساخت،بتوان قاب این دوچرخه را با استفاده از فیبر کربن و پرینتر سه بعدی تولید کنیم.

این اولین باری نیست که شرکت AREVOاز پرینت سه بعدی برای ساخت محصولات خود استفاده میکند.قابلیت ترکیب تکلونوژی به طراحان اجازه میدهد تا دوچرخه ای که به نظرشان مناسب است را طراحی کنند.به علاوه این شرکت با استفاده از یک بازوی رباتیکی بر پایه پرینتر سه بعدی(یک بازوی رباتیکی که دارای درجه آزادی است و قابلیت پرینت سه بعدی دارد) و با قابلیت چرخش در محورهای مختلف میتواند بسیاری از محدودیت های پرینت سه بعدی را رفع کند.

پرینتر سه بعدی فیبر کربن

پرینتر سه بعدی فیبر کربن

این بازوی رباتیکی برای پرینت سه بعدی بدنه دوچرخه مورد استفاده قرار میگیرد.این پرینتر سه بعدی فیلامنت فیبر کربن را ذوب کرده و برای یکپارچه سازی آن ماده ای ترمو پلاستیک را ذوب میکند.

قابلیت اصلی این شرکت ترکیب تکلونوژی ها با یک دیگر و یک پارچه سازی آنهاست. هدف اصلی از تولید این دوچرخه فیبر کربنی با پرینتر سه بعدی و ترکیب آن با نرم افزار و هوشمندسازی آن این است که پرینت سه بعدی امکان تولید قطعات سبک و مقاوم برای صنایع مختلف از جمله حمل ونقل است .همچنین دوچرخه های هوشمند فیبرکربنی ساخته شده با پرینترسه بعدی قابل تنظیم و منحصر به فرد هستند. شرکت AREVO نیازهای فردی کاربران را در در هر جای دنیا هنگام ساخت در نظر میگیرد.

پرینتر سه بعدی | خدمات پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی | پرینتر ۳ بعدی | پرینت ۳ بعدی

اسکن سه بعدی | اسکنر سه بعدی | اسکنر ۳ بعدی | خدمات اسکن سه بعدی